Menu
Your Cart

REPELENT NA KLIŠŤATY

REPELENT NA KLIŠŤATY
REPELENT NA KLIŠŤATY
REPELENT NA KLIŠŤATY
REPELENT NA KLIŠŤATY
Bezpečná platba
Spoľahlivé doručenie
Záruka spokojnosti
REPELENT NA KLIŠŤATY
Sprej, ktorý chráni psa pred kliešťami prirodzenou cestou. Efektívne a bezpečné použitie.
Ekologický výrobok
S bylinnými extraktmi
Bez chemických prísad
Účinná ochrana
10,90€
Bez DPH: 10,90€

Dostupné možnosti

Náš sprej na kliešte je vyrobený z prírodných bylinných extraktov, ktoré odpudzujú kliešte a zabraňujú ich rozvoju. Tento sprej je úplne bez chemických prísad, čo z neho robí najbezpečnejšiu možnosť pre vaše šteňa. Sprej odpudzuje kliešte a bráni im v nasávaní srsti, takže si môžete byť istí, že je vaše šteňa chránené.

Je dôležité zabezpečiť, aby ste vy, vaša rodina a šteniatko neboli v kontakte so škodlivými chemikáliami, ktoré sa hromadia v miestnosti, kde sa šteniatko nachádza. Keďže ste v tesnom kontakte so srsťou šteniatka, uistite sa, že produkty, ktoré používate na jeho starostlivosť, sú bezpečné. Vybrané bylinky v spreji odpudzujú kliešte a iné parazity a blahodarne pôsobí aj na srsť. Kombinácia bylín zaisťuje silné a lesklé vlasy, podporuje správny rast vlasov a obnovuje prirodzenú rovnováhu srsti.

Koža vášho psa je najväčší orgán a látky môžu cez ňu prechádzať do ich tela. Preto je nevyhnutné chrániť pokožku vášho psa certifikovaným organickým sprejom proti kliešťom.

Sprej proti kliešťom pre psov prešiel testami účinnosti a preukázal svoju ochranu proti kliešťom. Buďte si teda istí, že vaše šteniatko bude v bezpečí pred kliešťami. Pre zaistenie maximálnej ochrany aplikujte sprej na celú srsť a aplikáciu pravidelne obnovujte, zvyčajne stačí raz týždenne.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA

Súvisiace produkty

Ami Planet je od roku 2002 prvou spoločnosťou na svete, ktorá vyrába krmivo pre domáce zvieratá výhradne na rastlinnej báze. Ich štyri piliere sú: mil..
8,01€ 8,90€
Bez DPH:8,01€
Vegdog VEGGIES skincare nie sú len chutné a zdravé odmeny pre vášho psa, ale tiež sú dobré pre klímu a ušetrí 1 kg CO2 v porovnaní s mäsovým občerstve..
3,79€
Bez DPH:3,79€
Soopa KOKOSOVÉ žuvanie 100g Kokos obsahuje triglyceridy so stredným reťazcom, ktoré sú metabolizované iným spôsobom ako iné triglyceridy. Tento tu..
5,95€
Bez DPH:5,95€
Sprej na labky je určený na čistenie a starostlivosť o labky a srsť vášho domáceho maznáčika. Je vyrobený zo 100% prírodných ingrediencií a je obohate..
7,90€
Bez DPH:7,90€

O Taffy & LillySme jedným z mála dodávateľov a online predajcov rastlinného krmiva pre psov v Európe a máme viac ako 30 rôznych produktov. Od polovice roka 2019 hľadáme len tých najlepších spoľahlivých výrobcov krmív pre psov aby sme vám mohli poskytnúť rôzne kompletné rastlinné krmivo pre psov.

Používame obnoviteľné zdroje energie, ako len môžeme; lepenkové škatule, papierové pásky atď. pre starostlivosť o prírodu a životné prostredie.

Zákazníci si tiež vybrali

VEGDOG GREEN CRUNCH je bezlepkové a bezsójové krmivo na dospelých psov, ktoré spĺňa všetky nutričné ​​potreby psa. Je optimálne prispôsobené nutričným..
16,90€ - 62,90€
VEGDOG DENTALS sú udržateľnú alternatívou k čisteniu zubov vašich verných spoločníkov. Sú vyrábané podľa čistého bylinného receptu s červenou repou a ..
4,29€
Bez DPH:4,29€
ALL-IN VELUXE Minerálny prášok obsahuje všetky vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre vegánskych psov a nemôžu byť..
24,90€
Bez DPH:24,90€
Mokré krmivo VEGDOG ADULT v inovatívnom Tetra Pak je kompletné kompletné krmivo pre všetkých dospelých psov starších ako 12 mesiacov (v závislosti od ..
2,27€ - 3,19€
ZLOŽENIE: voda, citrónový eukalyptový olej*, glycerol, tymián*, atlaský céder*, bazalka*, mäta*, pelargónie*

*prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Pred použitím prípravok dobre pretrepte a potom rovnomerne nastriekajte na srsť Vášho psa zo vzdialenosti 15-20 cm v jednej aplikácii. Pred aplikáciou sa uistite, že sú vlasy suché a čisté. Naneste sprej na všetky časti tela v protismere rastu srsti a snažte sa ho čo najlepšie votrieť do srsti. Na masáž môžete použiť ruky alebo kefu. Po nanesení spreja ho už nezmývajte a nechajte prirodzene uschnúť, prípadne použite fén.

Ak spozorujete na koži vášho psa akékoľvek známky podráždenia, okamžite prestaňte prípravok používať.

Aplikáciu opakujte raz týždenne alebo vždy, keď sa zmyje kúpaním, dažďom alebo z iného dôvodu.