Menu
Your Cart

100% KOMPOSTOVATEĽNÉ vrecia na exkrementy s držiakmi – 160 KS.

100% KOMPOSTOVATEĽNÉ vrecia na exkrementy s držiakmi – 160 KS.
100% KOMPOSTOVATEĽNÉ vrecia na exkrementy s držiakmi – 160 KS.
100% KOMPOSTOVATEĽNÉ vrecia na exkrementy s držiakmi – 160 KS.
Vypredané
100% KOMPOSTOVATEĽNÉ vrecia na exkrementy s držiakmi – 160 KS.
100% KOMPOSTOVATEĽNÉ vrecia na exkrementy s držiakmi – 160 KS.
100% KOMPOSTOVATEĽNÉ vrecia na exkrementy s držiakmi – 160 KS.
Bezpečná platba
Spoľahlivé doručenie
Záruka spokojnosti
100% KOMPOSTOVATEĽNÉ vrecia na exkrementy s držiakmi – 160 KS.
KOMPOSTOVATEĽNÉ VRECKO NA EXKREMENTY je prémiový odpadová ekologický vaky pre psov – OK certifikovaný kompost – 100% kompostovateľný a biologicky rozložiteľný (bez OXO!).
Veľkosť: 23 x 38cm
Množstvo: 160 KS. (1 veľký kotúč)
Extra tučný, extra veľký
100% kompostovateľné a biologicky rozložiteľný
9,99€
Bez DPH: 9,99€
  • Na sklade: Vypredané

Dostupné možnosti

KOMPOSTOVATEĽNÉ VRECKO NA EXKREMENTY je prémiový odpadová ekologický vaky pre psov – OK certifikovaný kompost – 100% kompostovateľný a biologicky rozložiteľný (bez OXO!) – veľký, extra silný (18 mikrometrov), bezpečný a odolný voči vlhkosti.

  • EXCELENTNÁ ODBÚRATEĽNOSŤ: OK certifikovaný kompost (testované pri 20-30 ° C), a preto biologicky rozložiteľný aj pri nízkych teplotách, ako sú tie, ktoré sa dosahujú v strednej Európe. To je jediný spôsob, ako zabezpečiť, že je možné aj degradácia mimo priemyselné kompostovanie (OK kompost / EN 13432). 
  • EXTRA HRUBÉ, EXTRA VEĽKÉ: Organické vrecia na odpadky TSP s hrúbkou 18 mikrónov sú extra silné, extra nepriehľadné, najmä odolné proti roztrhnutiu a vlhkosti, a vďaka mimoriadne veľkej konštrukcii (23 x 38 cm) umožňujú jednoduché a bezpečnú likvidáciu psích exkrementov.
  • RASTLINNÝ ZÁKLAD: TSP ekologické psie odpadové vrecúška sú vyrábané z 30 % obnoviteľných surovín (kukuričný škrob), zvyšok je na báze ropy, ktorý je v chemickej štruktúre rozložený enzýmy a potom metabolizuje mikroorganizmy na vodu, CO2 a biomasa. 
  • BEZ zmäkčovadiel, polyetylénu a geneticky modifikovaných látok. BALENIE: kartón vyrobený z materiálu certifikovaného FSC, jadro role z lepenky miesto plastu

 

 

Príjemne silné, zvlášť nepriehľadné odpadové vaky na organické psy pre TSP sú v poriadku certifikované pre kompost (testované pri 20-30 °C), a preto sú biologicky rozložiteľné aj za nízkych teplôt, ako sú napríklad tie, ktoré sa nachádzajú v Nemecku a ďalších krajinách strednej Európy v životnom prostredí. To je jediný spôsob, ako zabezpečiť, aby bolo možné ho rozložiť aj mimo priemyselnej kompostovanie.

 

 

Mnoho konkurenčných produktov je certifikované iba ako "OK kompost" alebo podľa "EN 13432". Skúška sa vykonáva v agresívnom priemyselnom kompostovať prostredí pri 60-70 °C. Hoci to znamená, že tieto výrobky môžu byť v zásade metabolizované, neznamená to, že to tiež funguje pri miestnych teplotách. V prírode nemusí existovať žiadna alebo len čiastočná degradácia. Ostatné dodávatelia dokonca ponúkajú bežný plast (PE alebo polyetylén) ako "rozložiteľný", "biologicky rozložiteľný" alebo "kompostovateľný", pretože sa uvádza, že prísady, ako je "epi" alebo "d2w", spôsobujú rozklad tohto plastu pod vplyvom slnka ( oxo-rozložiteľné), ale bohužiaľ to nie je najlepší spôsob...

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA

Súvisiace produkty

Soopa BATÁTOVÉ ŽUVANIE 100g Sladké zemiakové pochutiny sú lahodné zdravé žuvacie pochutiny pre vášho psa. Prirodzene bohaté na vitamíny, minerály ..
4,95€
Bez DPH:4,95€
Soopa MRKVOVÉ A TEKVICOVÉ MAŠKRTY 50g Tekvicové semienka sú známe ako „Power Seeds“, pretože sú vynikajúce pre kožu, srsť, upokojujúce trávenie a ..
3,99€
Bez DPH:3,99€
Green & Wilds PAROH na žuvanie Green & Wilds PAROH na žuvanie
Vypredané
Green & Wilds PAROH na žuvanie Tieto žuvacie pochutiny obsahujú množstvo dobrých minerálov a sú neuveriteľne tvrdé a trvanlivé. Váš pes nedokáže o..
7,90€
Bez DPH:7,90€
Šampón pre dlhé a silné chlpy HUND & HERRCHEN “Furry tiger”Extrémne jemný šampón pre dlhé a silné chlpy. Prečo je vhodný aj pre psov s veľmi citli..
9,99€
Bez DPH:9,99€

O Taffy & LillySme jedným z mála dodávateľov a online predajcov rastlinného krmiva pre psov v Európe a máme viac ako 30 rôznych produktov. Od polovice roka 2019 hľadáme len tých najlepších spoľahlivých výrobcov krmív pre psov aby sme vám mohli poskytnúť rôzne kompletné rastlinné krmivo pre psov.

Používame obnoviteľné zdroje energie, ako len môžeme; lepenkové škatule, papierové pásky atď. pre starostlivosť o prírodu a životné prostredie.

Zákazníci si tiež vybrali

VEGDOG GREEN CRUNCH je bezlepkové a bezsójové krmivo na dospelých psov, ktoré spĺňa všetky nutričné ​​potreby psa. Je optimálne prispôsobené nutričným..
14,90€
Bez DPH:14,90€
Yarrah ORGANIC VEGA Wheat-Free Yarrah ORGANIC VEGA Wheat-Free
Vypredané
Zastavujeme predaj produktu Yarrah Vega Wheat-free, pretože sa recept zmenil a začínajú pridávať živočíšny vitamín D3 do potravín. YARRAH ORGA..
14,50€
Bez DPH:14,50€
VEGDOG DENTALS sú udržateľnú alternatívou k čisteniu zubov vašich verných spoločníkov. Sú vyrábané podľa čistého bylinného receptu s červenou repou a ..
3,70€ 3,89€
Bez DPH:3,89€
VEGDOG ADULT No1 je rastlinné bezlepkové a bezsójové krmivo pre dospelých pre psov. Spĺňa všetky nutričné ​​potreby vášho psa. Je optimálne prispôsobe..
3,49€
Bez DPH:3,49€