Menu
Your Cart

New

Nový

Rozmanitosť je skutočne korením života. Či už si vyberieme niečo nové zo zvedavosti, pre zábavu alebo kvôli okolnostiam, ktoré si vyžadujú výmenu starých vecí za nové, všetci oceňujeme, že máme možnosti. Preto sme rozšírili náš výber produktov pre našich chlpatých kamarátov. Starostlivo sme vyberali len tie najkvalitnejšie, najchutnejšie, aromatické a prírodné produkty bez škodlivých prísad. A samozrejme, všetky naše produkty sú šetrné k životnému prostrediu a šetrné ku všetkým zvieratám.
Benevo DUO Benevo DUO
Nový
Benevo Duo je profesionálne formulované, nutrične kompletné, bezmäsité mokré krmivo pre psov a mačky. Benevo Duo vyrábané od roku 2006 je chutné,..
3,00€
Bez DPH:3,00€
VeggieAnimals PLUS VeggieAnimals PLUS
Nový -10 %
VeggieAnimals PLUS je prírodné a chutné krmivo pre psov, ktoré je vhodné pre psov všetkých veľkostí. Bol špeciálne vyvinutý tímom profesionálnych vete..
25,90€ - 80,28€
Starostlivosť o psa s dlhou srsťou môže byť náročná, ale použitie balzamu to môže uľahčiť. Balzam naneste na celé vlasy, nechajte pôsobiť 10-20 minút ..
11,90€
Bez DPH:11,90€
Pozorujete, že uši vášho psa sa príliš často špinia, najmä v lete? Teplé a vlhké prostredie so slabým vetraním môže viesť k rastu škodlivých baktérií ..
7,50€
Bez DPH:7,50€
SPREJ NA ČISTENIE LABU SPREJ NA ČISTENIE LABU
Nový
Sprej na labky je určený na čistenie a starostlivosť o labky a srsť vášho domáceho maznáčika. Je vyrobený zo 100% prírodných ingrediencií a je obohate..
7,90€
Bez DPH:7,90€
Náš sprej na kliešte je vyrobený z prírodných bylinných extraktov, ktoré odpudzujú kliešte a zabraňujú ich rozvoju. Tento sprej je úplne bez chemickýc..
10,90€
Bez DPH:10,90€
Mydlo pre psov je vyrobené z najkvalitnejších organických rastlinných olejov a masla a je obohatené o stredomorské bylinky, ktoré sú ideálne pre všetk..
7,20€
Bez DPH:7,20€
Mydlo pre psov je vytvorené z organických rastlinných olejov a masla lisovaných za studena. Deje sa tak prostredníctvom tradičného procesu zmydelnenia..
7,20€
Bez DPH:7,20€
ŠAMPÓN PRE PSOV ŠAMPÓN PRE PSOV
Nový -10 %
Šampóny pre všetky farby na vlasy sú vyrábané ručne s použitím vysoko kvalitných rastlinných olejov a rastlinných druhov masla. Pri výrobe sa pridávaj..
10,80€ 12,00€
Bez DPH:10,80€
ŠAMPÓN PRE TMAVÉ CHRSTE ŠAMPÓN PRE TMAVÉ CHRSTE
Nový
Ste si vedomí škodlivých chemikálií prítomných vo väčšine šampónov pre psov? Tieto syntetické chemikálie môžu okrem iného spôsobiť svrbenie, alergie a..
12,00€
Bez DPH:12,00€
ŠAMPÓN PRE SVETLÉ CHRSTE ŠAMPÓN PRE SVETLÉ CHRSTE
Nový
Predstavujeme perfektný šampón pre psov s bielou, svetlou a citlivou srsťou. Tento šampón je ručne vyrobený pomocou zmydelňovacej reakcie z kvalitných..
12,00€
Bez DPH:12,00€
Ami RED
Nový -10 %
Ami RED fazuľa a paradajky je dobre vyvážené krmivo pre psov, ktoré poskytuje základnú dennú výživu pre vášho chlpatého kamaráta. Toto vlhké krmivo pr..
2,88€ 3,20€
Bez DPH:2,88€
Ami ORANGE
Nový
Ami ORANGE tekvica a sladké zemiaky je dobre vyvážené krmivo pre psov, ktoré poskytuje základnú dennú výživu pre vášho chlpatého kamaráta. Toto vlhké ..
3,20€
Bez DPH:3,20€
Ami GREEN
Nový
Ami GREEN šošovica a brokolica je dobre vyvážené krmivo pre psov, ktoré poskytuje základnú dennú výživu pre vášho chlpatého kamaráta. Toto vlhké krmiv..
3,20€
Bez DPH:3,20€
Ami YELLOW
Nový
Ami YELLOW mrkva a zemiaky je dobre vyvážené krmivo pre psov, ktoré poskytuje základnú dennú výživu pre vášho chlpatého kamaráta. Toto vlhké krmivo pr..
3,20€
Bez DPH:3,20€
AMI MINI & TOYS
Nový -10 %
Ami Planet je od roku 2002 prvou spoločnosťou na svete, ktorá vyrába krmivo pre domáce zvieratá výhradne na rastlinnej báze. Ich štyri piliere sú: mil..
8,01€ 8,90€
Bez DPH:8,01€
AMI DOGS AMI DOGS
Nový
Ami Planet je od roku 2002 prvou spoločnosťou na svete, ktorá vyrába krmivo pre domáce zvieratá výhradne na rastlinnej báze. Ich štyri piliere sú: mil..
23,90€ - 69,90€
Vegdog MOBILITIES Vegdog MOBILITIES
Nový
Je váš pes uzlíček energie a miluje behanie? Čo môže byť krajšie? Veľa cvičenia však často zaťažuje kĺby. Problémy s pohyblivosťou postihujú aj starši..
3,64€
Bez DPH:3,64€
Vegan4Dogs PAULINE Vegan4Dogs PAULINE
Nový
Pauline - Kompletné jedlo - Zvieratá hovoria áno! 100% vegan - Bez kompromisov Pauline je vegánske vlhké jedlo od Vegan4Dogs. Vyvinutý Leni Lecker..
5,60€ - 8,90€
Prírodné - bezmäsité psie sušienky PIKA sú nápadom a produktom pekárne pre psov Pika. Vyrábajú sa ručne, takže každý koláčik je jedinečný. Sušienky sú..
3,38€
Bez DPH:3,38€
Vegdog DENTALS XL Vegdog DENTALS XL
-10 %
VEGDOG DENTALS XL Zuby by sa nemali zanedbávať. Nie je to tak len u nás ľudí, ale aj u našich štvornohých parťákov. Aby bola starostlivosť o chrup ..
3,86€ 4,29€
Bez DPH:3,86€
VEGDOG ADULT Šošovica a proso je rastlinné bezlepkové a bezsójové krmivo pre dospelých pre psov. Spĺňa všetky nutričné ​​potreby vášho psa. Je optimál..
3,99€ - 6,99€
Prírodné - bezmäsité psie sušienky PIKA sú nápadom a produktom pekárne pre psov Pika. Vyrábajú sa ručne, takže každý koláčik je jedinečný. Sušienky sú..
3,38€
Bez DPH:3,38€
Zubné tyčinky Soopa JABLKO & ČUČORIEDKA Hľadáte lahodnú maškrtu pre psa, ktorá je zároveň zdravá? Soopa Dental Sticks sú hypoalergénne bezobilné po..
4,95€
Bez DPH:4,95€