Menu
Your Cart

New

Nový

Rozmanitosť je skutočne korením života. Či už si vyberieme niečo nové zo zvedavosti, pre zábavu alebo kvôli okolnostiam, ktoré si vyžadujú výmenu starých vecí za nové, všetci oceňujeme, že máme možnosti. Preto sme rozšírili náš výber produktov pre našich chlpatých kamarátov. Starostlivo sme vyberali len tie najkvalitnejšie, najchutnejšie, aromatické a prírodné produkty bez škodlivých prísad. A samozrejme, všetky naše produkty sú šetrné k životnému prostrediu a šetrné ku všetkým zvieratám.
Pre dlhší život a pohodu! Ekologický doplnok stravy pre psy v prášku, zložený z vyváženého výberu superpotravín – pšeničná tráva, chlorella, pestre..
21,40€
Bez DPH:21,40€
Soopa Vodný melón a jablko maškrty Soopa Vodný melón a jablko maškrty
Nový
Soopa Vodný melón a jablko maškrty 50g Hľadáte lahodnú maškrtu pre psa, ktorá je zároveň zdravá? Soopa Healthy Bites je hypoalergénna bezobilná..
3,99€
Bez DPH:3,99€
Soopa Paw-Na Colada maškrty Soopa Paw-Na Colada maškrty
Nový
Soopa Paw-Na Colada maškrty 50g Hľadáte lahodnú maškrtu pre psa, ktorá je zároveň zdravá? Zdvihnime labku a oslávme to s letnou kolekciou Soo..
3,99€
Bez DPH:3,99€
Soopa Jahodový DOG-QUIRI maškrty Soopa Jahodový DOG-QUIRI maškrty
Nový
Soopa Jahodový DOG-QUIRI maškrty 50g Hľadáte lahodnú maškrtu pre psa, ktorá je zároveň zdravá? Zdvihnime labku a oslávme to s letnou kolekcio..
3,99€
Bez DPH:3,99€
Soopa Vodný melón a jablko tyčinky Soopa Vodný melón a jablko tyčinky
Nový
Soopa Vodný melón a jablko tyčinky 100g Hľadáte lahodnú maškrtu pre psa, ktorá je zároveň zdravá? Soopa Dental Sticks je hypoalergénna bezobiln..
4,95€
Bez DPH:4,95€
Soopa Paw-Na Colada tyčinky Soopa Paw-Na Colada tyčinky
Nový
Soopa Paw-Na Colada tyčinky 100g Hľadáte lahodnú maškrtu pre psa, ktorá je zároveň zdravá? Zdvihnime labku a oslávme to s letnou kolekciou So..
4,95€
Bez DPH:4,95€
Soopa Jahodový Dog-Quiri tyčinky Soopa Jahodový Dog-Quiri tyčinky
Nový
Soopa Jahodový Dog-Quiri tyčinky100g Hľadáte lahodnú maškrtu pre psa, ktorá je zároveň zdravá? Zdvihnime labku a oslávme to s letnou kolekcio..
4,95€
Bez DPH:4,95€
Vegan4Dogs V-Complete Vegan4Dogs V-Complete
Nový Vypredané
Vegan4Dogs V-Complete je doplnok pre domácu prípravu krmiva pre psov zostavený podľa najnovších smerníc. Zaisťuje, že psy dostanú všetky potrebné vita..
14,90€ - 29,90€
Benevo DUO Benevo DUO
Nový
Benevo Duo je profesionálne formulované, nutrične kompletné, bezmäsité mokré krmivo pre psov a mačky. Benevo Duo vyrábané od roku 2006 je chutné,..
3,99€
Bez DPH:3,99€
VeggieAnimals PLUS je prírodné a chutné krmivo pre psov, ktoré je vhodné pre psov všetkých veľkostí. Bol špeciálne vyvinutý tímom profesionálnych vete..
25,90€ - 89,20€
BALZAM NA PSÍ KOŽUŠOK BALZAM NA PSÍ KOŽUŠOK
Nový -15 %
Starostlivosť o psa s dlhou srsťou môže byť náročná, ale použitie balzamu to môže uľahčiť. Balzam naneste na celé vlasy, nechajte pôsobiť 10-20 minút ..
10,12€ 11,90€
Bez DPH:10,12€
Pozorujete, že uši vášho psa sa príliš často špinia, najmä v lete? Teplé a vlhké prostredie so slabým vetraním môže viesť k rastu škodlivých baktérií ..
7,50€
Bez DPH:7,50€
SPREJ NA ČISTENIE LABU SPREJ NA ČISTENIE LABU
Nový
Sprej na labky je určený na čistenie a starostlivosť o labky a srsť vášho domáceho maznáčika. Je vyrobený zo 100% prírodných ingrediencií a je obohate..
7,90€
Bez DPH:7,90€
Náš sprej na kliešte je vyrobený z prírodných bylinných extraktov, ktoré odpudzujú kliešte a zabraňujú ich rozvoju. Tento sprej je úplne bez chemickýc..
10,90€
Bez DPH:10,90€
Mydlo pre psov je vyrobené z najkvalitnejších organických rastlinných olejov a masla a je obohatené o stredomorské bylinky, ktoré sú ideálne pre všetk..
7,20€
Bez DPH:7,20€
MYDLO PRE PSOV LEVANDUĽA MYDLO PRE PSOV LEVANDUĽA
-10 %
Mydlo pre psov je vytvorené z organických rastlinných olejov a masla lisovaných za studena. Deje sa tak prostredníctvom tradičného procesu zmydelnenia..
6,48€ 7,20€
Bez DPH:6,48€
ŠAMPÓN PRE PSOV ŠAMPÓN PRE PSOV
Nový
Šampóny pre všetky farby na vlasy sú vyrábané ručne s použitím vysoko kvalitných rastlinných olejov a rastlinných druhov masla. Pri výrobe sa pridávaj..
12,00€
Bez DPH:12,00€
ŠAMPÓN PRE TMAVÉ CHRSTE ŠAMPÓN PRE TMAVÉ CHRSTE
Nový
Ste si vedomí škodlivých chemikálií prítomných vo väčšine šampónov pre psov? Tieto syntetické chemikálie môžu okrem iného spôsobiť svrbenie, alergie a..
12,00€
Bez DPH:12,00€
ŠAMPÓN PRE SVETLÉ CHRSTE ŠAMPÓN PRE SVETLÉ CHRSTE
Nový
Predstavujeme perfektný šampón pre psov s bielou, svetlou a citlivou srsťou. Tento šampón je ručne vyrobený pomocou zmydelňovacej reakcie z kvalitných..
12,00€
Bez DPH:12,00€
Ami RED fazuľa a paradajky je dobre vyvážené krmivo pre psov, ktoré poskytuje základnú dennú výživu pre vášho chlpatého kamaráta. Toto vlhké krmivo pr..
3,20€
Bez DPH:3,20€
Ami ORANGE tekvica a sladké zemiaky je dobre vyvážené krmivo pre psov, ktoré poskytuje základnú dennú výživu pre vášho chlpatého kamaráta. Toto vlhké ..
3,20€
Bez DPH:3,20€
Ami GREEN šošovica a brokolica je dobre vyvážené krmivo pre psov, ktoré poskytuje základnú dennú výživu pre vášho chlpatého kamaráta. Toto vlhké krmiv..
3,20€
Bez DPH:3,20€
Ami YELLOW
-10 %
Ami YELLOW mrkva a zemiaky je dobre vyvážené krmivo pre psov, ktoré poskytuje základnú dennú výživu pre vášho chlpatého kamaráta. Toto vlhké krmivo pr..
2,88€ 3,20€
Bez DPH:2,88€
AMI MINI & TOYS
-10 %
Ami Planet je od roku 2002 prvou spoločnosťou na svete, ktorá vyrába krmivo pre domáce zvieratá výhradne na rastlinnej báze. Ich štyri piliere sú: mil..
8,01€ 8,90€
Bez DPH:8,01€