Menu
Your Cart

Soopa BATÁTOVÉ žuvanie

Soopa BATÁTOVÉ žuvanie
Soopa BATÁTOVÉ žuvanie
Soopa BATÁTOVÉ žuvanie
Soopa BATÁTOVÉ žuvanie
Vypredané
Soopa BATÁTOVÉ žuvanie
Soopa BATÁTOVÉ žuvanie
Soopa BATÁTOVÉ žuvanie
Soopa BATÁTOVÉ žuvanie
Bezpečná platba
Spoľahlivé doručenie
Záruka spokojnosti
Soopa BATÁTOVÉ žuvanie
SOOPA BATÁTOVÉ ŽUVANIE sú chutné nízkotučné žuvacie pochúťky pre psov bohaté na vitamíny a antioxidanty. Majú vysoký obsah karotenoidov, ako je beta karotén a iné karotenoidy. Karotenoidy pomáhajú posilňovať zrak a pomáhajú imunite voči chorobám. Podporujú zdravie úst a sú bezpečné a ľahko stráviteľné. Zloženie: 100% sladké zemiaky.
Čistí zuby
Pre všetky veľkosti psov
Overená kvalita EÚ
Vegánske
5,95€
Bez DPH: 5,95€
 • Na sklade: Vypredané
 • Značka: SOOPA

Dostupné možnosti

Soopa BATÁTOVÉ ŽUVANIE 100g

Sladké zemiakové pochutiny sú lahodné zdravé žuvacie pochutiny pre vášho psa. Prirodzene bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty so svojou bohatou oranžovou farbou, čo naznačuje, že majú vysoké množstvo karotenoidov, ako je beta karotén a ďalšie karotenoidy.

Výskum ukazuje, že karotenoidy pomáhajú posilňovať zrak a pomáhajú imunite voči chorobám. Sladké zemiaky, ktoré patria k superpotravinám prírody, obsahujú dobrou baktériu, ktorá pomáha regulovať tráviaci trakt a pomáha zvieratám s citlivými žalúdky.

Sladké zemiaky chutia prirodzene, ale ich prirodzené cukry sa pomaly uvoľňujú do krvného riečišťa, čo pomáha zaistiť vyvážený a pravidelný zdroj energie. Prírodná príchuť, ktorej jednoducho nemožno odolať... dokážete?

Výhody:

 • Bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty
 • Nízkotučné
 • Podľa štandardov pre ľudí
 • Bezpečné a ľahko stráviteľné
 • Podporuje zdravie úst
 • Prírodné ZLOŽENIE

Vhodné pre psov s nasledujúcim:

 • Hmotnostné problémy
 • Alergia
 • Pankreatitída
 • Nízka imunita
 • Ochorenie obličiek / pečene
 • Zlé trávenie

Skladovateľnosť: pozri dátum vytlačené na výrobku.

Skladovanie: skladujte na suchom a chladnom mieste.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA

Súvisiace produkty

VEGDOG SENSITIVE No1 je rastlinné krmivo pre dospelých pre psov, bezlepkové a bezsójové. Splňuje všetky nutričné ​​potreby vášho psa. Je optimálne pri..
3,99€ - 6,99€
Vegdog VEGGIES skincare nie sú len chutné a zdravé odmeny pre vášho psa, ale tiež sú dobré pre klímu a ušetrí 1 kg CO2 v porovnaní s mäsovým občerstve..
3,52€ 3,79€
Bez DPH:3,52€
Soopa BANÁN A TEKVICA SENIOR Zdravé hryzenie Staršie psy sú skvelé. To je dôvod, prečo sme vytvorili tieto lahodné pochúťky pre všetky druhy st..
3,99€
Bez DPH:3,99€
Soopa KOKOSOVÉ A CHIA maškrty 50g Kokosový olej je superpotravina bohatá na MCT. Štúdie zistili, že pomáhajú zvyšovať mozgovú silu vášho psa, zati..
3,99€
Bez DPH:3,99€

O Taffy & Lilly

Sme jedným z mála dodávateľov a online predajcov rastlinného krmiva pre psov v Európe a máme viac ako 30 rôznych produktov. Od polovice roka 2019 hľadáme len tých najlepších spoľahlivých výrobcov krmív pre psov aby sme vám mohli poskytnúť rôzne kompletné rastlinné krmivo pre psov.

Používame obnoviteľné zdroje energie, ako len môžeme; lepenkové škatule, papierové pásky atď. pre starostlivosť o prírodu a životné prostredie.

Zákazníci si tiež vybrali

VEGDOG GREEN CRUNCH je bezlepkové a bezsójové krmivo na dospelých psov, ktoré spĺňa všetky nutričné ​​potreby psa. Je optimálne prispôsobené nutričným..
15,90€ - 69,90€
VEGDOG DENTALS sú udržateľnú alternatívou k čisteniu zubov vašich verných spoločníkov. Sú vyrábané podľa čistého bylinného receptu s červenou repou a ..
4,29€
Bez DPH:4,29€
ALL-IN VELUXE Minerálny prášok obsahuje všetky vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre vegánskych psov a nemôžu byť..
24,90€
Bez DPH:24,90€
VEGDOG ADULT No1 je rastlinné bezlepkové a bezsójové krmivo pre dospelých pre psov. Spĺňa všetky nutričné ​​potreby vášho psa. Je optimálne prispôsobe..
3,99€ - 6,99€
ZLOŽENIE: 100% sladké zemiaky.

ANALYTICKÉ ZLOŽENIE: Olej / tuk 0,72%, hrubý proteín 4,5%, vláknina 2,5%, popol 2,2%, vlhkosť 11,9%

ENERGIA: 295,5 kcaI na 100 g, cca 20 kcaI na kus

Nutričné rady:
malí psi (do 10kg) nie viac ako 1 kus / deň
strední psi (10-25kg) nie viac ako 2 kusy / deň
veľkí psi (nad 25kg) nie viac ako 3 kusy / deň

Zákonné informácie o kŕmenie: Odporúčania pre kŕmenie sú iba odporúčaniami, potreby a obmedzenia každého psa sa môžu líšiť.