Menu
Your Cart

Dodanie

Tu sú všetky informácie o našej preprave. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa obrátiť na adresu info@taffylilly.com

Minimálna hodnota objednávky na dodávku je 15,00 alebo viac (bez dodacích nákladov). Pri objednávkach nad 30,00 dostanete darček zdarma a pri objednávkach nad 50,00 je dodávka zdarma ;)

 

  1. COVID-19 – problémy s dodaním

Kvôli nepríjemným udalostiam spôsobeným koronavírusom vás žiadame o určitú toleranciu. Sme aj naďalej k dispozícii, ale v mierne zníženej dostupnosti. Zásielky odošleme čo najskôr (zvyčajne za 2-3 pracovné dni). Poskytovatelia kuriérskych služieb tiež obmedzili svoje služby, preto vezmite na vedomie nasledujúce:

  • Kvôli ochrane kuriérov máme deaktivované platby na dobierku
  • Doručovanie balíkov bude prebiehať vonku v bezpečnej vzdialenosti 1,5 m. Kuriéri nevstúpi dovnútra. Príjemca balíčka by mal balíček prevziať inak.
  • Príjemcovia zásielok by sa mali čo najskôr dohodnúť s kuriérom na doručenie na dohodnuté miesto. Doručenie na dohodnuté miesto znamená, že príjemca nepodpíše vyzdvihnutie, ale kuriér nechá balíček napr. pri dverách, za plotom, pred domom atď.
  • k nemožno zásielku doručiť na adresu bezdotykovo, zásielka bude okamžite vrátená odosielateľovi bez možnosti osobného vyzdvihnutia alebo opätovného doručenia.


WŽiadame vás, aby ste pred doručením vyskúšali vyzdvihnutie telefonicky s kuriérom, aby balíčky neboli vrátené a nevznikli ďalšie náklady.

Ďakujeme vám za dodržiavanie pokynov a zaistenie plynulého doručenia. #stayhealthy

 

  1. Náklady na doručenie
KrajinaObjednávky pod 50,00€Objednávky nad 50,00€
Všetko EU3,99 zadarmo

 

  1. Predpokladaná doba dodania

Dodávka zvyčajne trvá asi 3-5 pracovné dni. V zriedkavých prípadoch to môže trvať aj niekoľko dní dlhšie. Prosím, dajte nám vedieť na info@taffylilly.com, ak potrebujete expresné doručenie pred vykonaním objednávkyaby sme vám mohli pomôcť s požadovaným termínom dodania.

Vezmite prosím na vedomie, že naše zásielky sú expedované z nášho skladu v Slovinsku, takže náš skladový tím nie je k dispozícii v slovinských štátnych sviatkoch, ani sa v týchto dňoch nespracováva objednávka ani zásielky.

 

  1. Dodacie služby

Ak je objednávka úspešná, odošle sa potvrdzovací e-mail. Sledovacie číslo a ďalšie dodacie údaje zašle poskytovateľ kuriérskych služieb priamo zákazníkovi.

Naši kuriérskou partneri robia všetko pre to, aby včas doručili objednávky. Neočakávané oneskorenie však môže nastať kvôli počasiu alebo dopravnej situácii. V takýchto prípadoch žiadame vašu trpezlivosť a porozumenie.