Menu
Your Cart

Dodanie

Tu sú všetky informácie o našej preprave. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa obrátiť na adresu info@taffylilly.com

Minimálna hodnota objednávky na dodávku je 15 € alebo viac (bez dodacích nákladov). Pri objednávkach nad 30 € dostanete darček.

Náklady na doručenie

Krajina / Cena dopravy (€) 0 – 74.99 Objednávky nad 75 €
Slovensko 7.85 zadarmo

Doručenie bude vypočítané pri pokladni.

Predpokladaná doba dodania

Dodávka zvyčajne trvá asi 3-5 pracovné dni. V zriedkavých prípadoch to môže trvať aj niekoľko dní dlhšie. Prosím, dajte nám vedieť na info@taffylilly.com, ak potrebujete expresné doručenie pred vykonaním objednávkyaby sme vám mohli pomôcť s požadovaným termínom dodania.

Vezmite prosím na vedomie, že naše zásielky sú expedované z nášho skladu v Slovinsku, takže náš skladový tím nie je k dispozícii v slovinských štátnych sviatkoch, ani sa v týchto dňoch nespracováva objednávka ani zásielky.

Dodacie služby

Ak je objednávka úspešná, odošle sa potvrdzovací e-mail. Sledovacie číslo a ďalšie dodacie údaje zašle poskytovateľ kuriérskych služieb priamo zákazníkovi.

Naši kuriérskou partneri robia všetko pre to, aby včas doručili objednávky. Neočakávané oneskorenie však môže nastať kvôli počasiu alebo dopravnej situácii. V takýchto prípadoch žiadame vašu trpezlivosť a porozumenie.