Menu
Your Cart

Spokojní psi

Smoki a ja sme boli veľmi potešení, keď sme narazili na reklamu na vegánske krmivo pre psov dostupné v Slovinsku na internete. Keď bol Smoki rýchlo vo vaku, bola väčšia radosť z otvorenia vrecka. Prechodné obdobie bolo zbytočné :))
Taffy & Lilly je najlepšia spoločnosť! Ich výrobky sú tie najlepšie a odporúčam každému, kto chce svojmu psovi poskytnúť len to najlepšie! Naše šteňa Pupa s radosťou vyskočí zakaždým, keď dostaneme ich balíček a rýchlo si svoje pochúťky servírujeme sami. "Nakoniec som našiel spoločnosť, ktorá pre naše malé šteniatka dáva určitú hodnotu kvalite jedla. Samozrejme musím tiež pochváliť majiteľa! Sú veľmi priateľskí a vždy k dispozícii, ak potrebujete ďalšie informácie a pomoc. ☺️ Nehovoriac o rýchlom doručenie objednaného balíčka! 👍 Stručne povedané, ste skvelí a máte nové, najšťastnejšieho, stáleho klienta... moje šteňa Pupu.
Prechádzala som internet a hľadala jedlo, ktoré by vyhovovalo našim psom a našťastie som našla Taffy a Lilly, pretože majú alergie a žalúdočné problémy. Ani prvý deň po zmene jedla neprišla žiadna zlá reakcia. Bola som naozaj šťastná :) Lola nemá alergické reakcie a Ai nemá zažívacie ťažkosti :) Nehovoriac o dobrotách, pre sladké zemiaky by Lola urobila čokoľvek ;)
Výrobky sú pre Mimi skvelé :)
Jedným slovom KONEČNE! Konečne niekto, kto tiež myslí na naše najlepšie priateľov, ktorí majú vegánsku stravu. Široká ponuka vysoko kvalitných produktov, ktorým moji štyria kamaráti neodolajú. Nehovoriac o láskavosti a dostupnosti a rýchlom doručenia. Tešíme sa na ďalší nákup!
Zara zvyčajne nemá rada granule a ja ju musím kŕmiť z rúk. Keď som otvoril tašku Vegdog, okamžite zatlačila hlavu do vrecka a začala jesť.
Zo všetkých mokrých potravín uprednostňuje Teddy plechovky od Vegdog. Skvelé pre kombináciu s čerstvo uvareným jedlom.
Výrobky ma veľmi pozitívne prekvapili a ohromili. Šteňa jedlo rado prijalo, a ešte viac si ho užilo. Šťastné šteňa, šťastný majiteľ.😊
Naozaj ste zlepšili náš deň, ale pre Meda nielen deň, ale celý mesiac 😊. Neuveriteľne miluje vaše dobroty. Granule ešte neskúšal, ale keď je cítil, jeho chvost rýchlo kmital, takže si nemyslím, že vydrží dlho.
Náš pes miluje tieto dobroty. Najmä tyčinky s arašidovým maslom
Tillmann miluje svoju menovku. Vďaka!
Ak musí ísť do práce počas izolácie, zaslúži si tiež desiatu.
Obaja naši psi sú nadšení z dobrôt!
Veľmi chutné dobroty, šteňatá je zjedla s najväčšou radosťou!
Pochutiny sú veľmi chutné!
Belle miluje granule Green Crunch!
Krabica práve dorazila! Ďakujem ešte raz! S pozdravom z Košíc
Bobi si užíva večeru
Nemáme takmer žiadnych priateľov, ktorí by obhajovali vegánske jedlo pre psov. Napriek tomu sme sa rozhodli pre tento spôsob stravovania
Sme veľmi šťastní, ďakujeme!
Miley milovala tieto vegdog pochutiny, sú super zdravé a dokonca bezlepkové!
Lexi miluje Soopa maškrty a Vegdog Green Crunch. A milujeme vaše vrecká na hovienka.

Široký výber zdravých psích výrobkov

Spokojní chlpatí priatelia

Máte nejaké ďalšie otázky? Kontaktuj nás: