Menu
Your Cart

Náš príbeh

Zoznámte sa s Taffy & Lilly

Zoznámte sa s Taffy – obrovský 40kg labrador s mimoriadnym apetítom. Žije pre jedlo a všetko, čo sa točí okolo jedla. Na druhej strane je tu naša Lilly, 5kg špunt – je energeticky nabitá milá chlpatá kamarátka :)


Spoločné majú, že mali problémy s pokožkou, trhlinky, vyblednuté chlpy atď....

Dozvedeli sme sa, že stále viac ľudí kŕmi svojich psov rastlinnými prípravky (vegánskej) bez akýchkoľvek prísad obsahujúcich živočíšne produkty, čo má údajne veľmi priaznivý vplyv na zdravie a pohodu psov, pretože rastlinné jedlo nie je agresívne voči žalúdku a môže zlepšiť životné funkcie a stav kože.

Pretože chceme pre naše psy len to najlepšie, rozhodli sme sa to skúsiť. Po prvom mesiaci sme zaznamenali zlepšenie na koži Taffy a výrazné zníženie alergických reakcií, zatiaľ čo u Lilly to trvalo o niečo dlhšie, cca 3 mesiace. S ohľadom na to musíme zdôrazniť skutočnosť, že Taffy nie je vôbec vyberavá, na rozdiel od Lilly.


Od tej doby sa ich stav kože, chlpov, trávenie a hladiny cukru v krvi oveľa zlepšil. Ľudia sa nás často pýtajú, čo robíme, že majú tak pekné chlpy (aspoň kým nevlezú do bahna:D).


Vyskúšajte to. Taffy, Lilly a mnoho ďalších psov tvrdí, že neoľutujete. Ak sa vám to vo výnimočnom prípade nebude pozdávať, máme aj 14-dňovú záruku spokojnosti, kde vám v prípade nespokojnosti peniaze vrátime.

Máte záujem o krmivo pre psov na rastlinnej báze? Viac nájdete TU.