Menu
Your Cart

BYLINKOVÁ TEKUTINA NA ČISTENIE UŠÍ

BYLINKOVÁ TEKUTINA NA ČISTENIE UŠÍ
BYLINKOVÁ TEKUTINA NA ČISTENIE UŠÍ
BYLINKOVÁ TEKUTINA NA ČISTENIE UŠÍ
BYLINKOVÁ TEKUTINA NA ČISTENIE UŠÍ
Bezpečná platba
Spoľahlivé doručenie
Záruka spokojnosti
BYLINKOVÁ TEKUTINA NA ČISTENIE UŠÍ
Bio bylinná ušná tekutina. Čistí a zabraňuje rozvoju baktérií a plesní.
Ekologický výrobok
S bylinnými extraktmi
Bez chemických prísad
Čistí a vyživuje
7,50€
Bez DPH: 7,50€

Dostupné možnosti

Pozorujete, že uši vášho psa sa príliš často špinia, najmä v lete? Teplé a vlhké prostredie so slabým vetraním môže viesť k rastu škodlivých baktérií a plesní v uchu, a to je bežnejšie u psov s visiacimi ušami.

Dôrazne vám odporúčame, aby ste svojmu psovi čistili uši aspoň dvakrát týždenne pomocou našej špeciálne formulovanej kvapaliny na čistenie uší, ktorá obsahuje zmes silných bylín. Tieto bylinky účinne zabraňujú rastu a rozvoju baktérií a plesní, ktorým sa v ušiach darí. Naše bylinky sú pestované na biopanstve Cvetka, starostlivo zbierané a profesionálne extrahované, aby sme vám poskytli produkt najvyššej kvality, ktorý má neuveriteľné liečivé vlastnosti. Bylinky ucho dôkladne čistia a chránia ho pred nadmerným rastom škodlivých mikroorganizmov, ktoré môžu spôsobiť zápal ucha a extrémne nepohodlie vášho psa.

Upozorňujeme, že náš bylinný čistič uší urobí uši vášho psa výrazne čistejšie a zdravšie. Nezaručuje však lepší sluch, ani nelieči zápal ucha.

Aplikácia: Ak chcete použiť tekutinu, nalejte ju na vatový tampón a dôkladne utrite vonkajšie ucho. Po použití tekutiny bude mať ucho vášho psa príjemnú a osviežujúcu vôňu. Dôrazne sa odporúča používať ho aspoň dvakrát týždenne, aby boli uši vášho psa čisté a zdravé.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA

Súvisiace produkty

Ami Planet je od roku 2002 prvou spoločnosťou na svete, ktorá vyrába krmivo pre domáce zvieratá výhradne na rastlinnej báze. Ich štyri piliere sú: mil..
8,01€ 8,90€
Bez DPH:8,01€
Vegdog VEGGIES skincare nie sú len chutné a zdravé odmeny pre vášho psa, ale tiež sú dobré pre klímu a ušetrí 1 kg CO2 v porovnaní s mäsovým občerstve..
3,79€
Bez DPH:3,79€
Soopa KOKOSOVÉ žuvanie 100g Kokos obsahuje triglyceridy so stredným reťazcom, ktoré sú metabolizované iným spôsobom ako iné triglyceridy. Tento tu..
5,95€
Bez DPH:5,95€
Sprej na labky je určený na čistenie a starostlivosť o labky a srsť vášho domáceho maznáčika. Je vyrobený zo 100% prírodných ingrediencií a je obohate..
7,90€
Bez DPH:7,90€

O Taffy & LillySme jedným z mála dodávateľov a online predajcov rastlinného krmiva pre psov v Európe a máme viac ako 30 rôznych produktov. Od polovice roka 2019 hľadáme len tých najlepších spoľahlivých výrobcov krmív pre psov aby sme vám mohli poskytnúť rôzne kompletné rastlinné krmivo pre psov.

Používame obnoviteľné zdroje energie, ako len môžeme; lepenkové škatule, papierové pásky atď. pre starostlivosť o prírodu a životné prostredie.

Zákazníci si tiež vybrali

VEGDOG GREEN CRUNCH je bezlepkové a bezsójové krmivo na dospelých psov, ktoré spĺňa všetky nutričné ​​potreby psa. Je optimálne prispôsobené nutričným..
16,90€ - 62,90€
VEGDOG DENTALS sú udržateľnú alternatívou k čisteniu zubov vašich verných spoločníkov. Sú vyrábané podľa čistého bylinného receptu s červenou repou a ..
4,29€
Bez DPH:4,29€
ALL-IN VELUXE Minerálny prášok obsahuje všetky vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre vegánskych psov a nemôžu byť..
24,90€
Bez DPH:24,90€
Mokré krmivo VEGDOG ADULT v inovatívnom Tetra Pak je kompletné kompletné krmivo pre všetkých dospelých psov starších ako 12 mesiacov (v závislosti od ..
2,27€ - 3,19€
Voda

Etanol

Extrakt z nechtíka: zabraňuje zápalu a inhibuje rast škodlivých baktérií. Ako silný antioxidant má ochranný účinok na ucho a urýchľuje obnovu buniek

Extrakt z tymiánu: inhibuje rast a vývoj baktérií a plesní a zmierňuje svrbenie

Výťažok z nevädze: inhibuje rast a vývoj baktérií a plesní, upokojuje podráždené tkanivo v uchu

Extrakt zo šalvie: urýchľuje hojenie rán a regeneráciu kožného tkaniva, pôsobí inhibične na baktérie a plesne

Výťažok z harmančeka: upokojuje zápaly, zmierňuje svrbenie a podporuje hojenie tkanív. Zabraňuje rastu a množeniu baktérií

Extrakt z medovky: Pôsobí ako ochranný prostriedok proti vírusom a baktériám